Columbus położony jest w Rowach, małym rybackim porcie na środkowym Wybrzeżu

Rowy Mapa

W uznaniu wyjątkowych walorów krajobrazowo-przyrodniczych – wiele już lat temu cały obszar na wschód od Rowów – aż do Łeby ustanowiony został Parkiem Narodowym. To światowy rezerwat biosfery – w ekologicznie czystej, nasyconej jodem okolicy.
Columbus znajduje się bardzo blisko morza, w pięknym sosnowym, wydmowym lesie. Zapraszamy do rzutu okiem na zamieszczoną mapę Rowów. To spokojna, cicha okolica, bezpośrednio przy wejściu na piękną, piaszczystą, strzeżoną (w wakacje) plażę. Rowy są małą, kameralną miejscowością. Poruszamy się głównie spacerem. Dłuższe dystanse pokonujemy rowerem czy rikszą. O charakterze miejscowości świadczy fakt, że całe Rowy są strefą zamieszkania, co oznacza, że piesi zawsze mają pierwszeństwo, a nieliczne samochody powinny poruszać się z prędkością niższą niż 20 km/h.
Columbus położony jest przy lewym skrajnym (wysuniętym najbardziej na zachód) wejściu na bałtycką plażę. Powoduje to, że nie znajdą Państwo u nas tłoku charakterystycznego dla innych nadmorskich kurortów.
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU