Wakacyjne pakiety pobytowe z posiłkami oraz animacjami dla dzieci

Pobyt
22.06 - 25.08
Posiłki
Pełne wyżywienie
Animacje

Nadmorskie wakacje z dziećmi

W sezonie wakacyjnym (od 22 czerwca do 25 sierpnia) polecamy tygodniowe, wakacyjne pakiety pobytowe. Zapewnią Państwu możliwość korzystania z kompletu posiłków w naszej restauracji. Obejmują oczywiście wynajęcie komfortowego apartamentu, studia bądź suity, bogaty program animacji dla dzieci oraz korzystanie z bogatej infrastruktury. Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadania, obiady i kolacje.

Wypełnienie poniższych pól pozwoli w łatwy sposób poznać całkowity koszt Państwa tygodniowych wakacji nad morzem. Podane kwoty są cenami za wakacje z pełnym wyżywieniem – trzema posiłkami dziennie. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

 

Ceny pakietowe mają zastosowanie w przypadku, jeśli Państwa wakacje będą trwały od soboty do soboty albo od niedzieli do niedzieli. Pakiety oczywiście można z sobą łączyć, o ile Państwa intencją jest zaplanowanie dłuższych wakacji.

Gdyby rozważali Państwo mniej typowe rozwiązanie (zmodyfikowany termin wakacji, zajęcie apartamentu jednoosobowo, etc.) – jest to oczywiście również możliwe. W takim przypadku serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego czy poprzez formularz kontaktowy. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję.

W Columbusie nie ma miejsca na nudę! Nasz program dziecięcych animacji jest szczególnie bogaty w sezonie wakacyjnym. Wypełni on Państwa pociechom cały dzień. Już od 9:00 zapraszamy do Klubu Dziecięcego na blok zabaw plastycznych, muzycznych, kreatywnych. W tym czasie rodzice mogą spokojnie zjeść śniadanie i spędzić poranek. Po południu animatorzy organizują zajęcia o charakterze rekreacyjno-ruchowym. Odbywają się one najczęściej na świeżym powietrzu. Prócz tego cała masa dodatkowych atrakcji dla młodszych i starszych dzieci – występy teatru lalki i żywego aktora, cyrkowców i iluzjonistów, warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni, akademia piłkarska, jazdy konne, wyprawy do parku linowego czy szybką łodzią motorową po morzu – a to tylko część naszych propozycji! Wszystkie zawarte są w cenie wypoczynku, a szerszy ich opis znajdą Państwo na specjalnie temu poświęconej podstronie – wakacje z animacjami dla dzieci.

By wakacje z dziećmi zakończyły się pełnym sukcesem, prócz zapewnienia im odpowiedniej dawki atrakcji, zatroszczyć się trzeba również o bardziej przyziemne potrzeby maluchów – w kontekście infrastruktury, wyposażenia, stosownego menu, troski o bezpieczeństwo małych gości. Columbus ma to na uwadze! Naszą receptę poznają Państwo na stronie – Hotel przyjazny dzieciom.

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu (w technologii wi-fi), telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia. Na życzenie (nieodpłatnie) uzupełnimy wyposażenie o łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek, czajnik. Bez kłopotu wstawimy suszarkę do bielizny, fotelik do karmienia czy zaślepki gniazdek elektrycznych.

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na plaży zadbaliśmy o to, aby do Państwa dyspozycji postawić leżaki i parawany. Również nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy – piłki, rakiety, lotki etc. etc.

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Z największą przyjemnością będziemy gościli Państwa czworonożnych przyjaciół. Opłata za ich wakacje to 79 zł za dobę, nie więcej jednak niż 399 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc. Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.

Sprawdź cenę

Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku,
prosimy o uzupełnienie poniższych pól.

Jeśli chcą Państwo poznać całkowity koszt Państwa tygodniowych wakacji (w systemie od soboty do soboty bądź od niedzieli do niedzieli), prosimy o uzupełnienie poniższych pól

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Tygodniowe wakacje
(sb.-sb./nd.-nd.)
w okresie
Ilość dób pobytu Słoneczna Suita Apartament Columbus, Rodzinne Studio Tarasowe, Słoneczna Suita Panorama Apartament Rzymski Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami Apartament Grandee
22.06-21.07
3.08-25.08
7
Tygodniowe wakacje
(sb.-sb./nd.-nd.)
w okresie
Ilość dób pobytu Słoneczna Suita Apartament Columbus, Rodzinne Studio Tarasowe, Słoneczna Suita Panorama Apartament Rzymski Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami Apartament Grandee
20.07-4.08 7

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU