Poniższa oferta ma charakter informacyjny. Nowe zaproszenie do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia nad morzem  przedstawimy Państwu w późniejszym terminie.

Świąteczne pakiety pobytowe z posiłkami oraz animacjami dla dzieci to idealna opcja dla rodzin planujących spędzić wyjątkowe Święta. Oferujemy niezapomniany czas w świetnej, rodzinnej atmosferze, wypełniony tradycyjnymi smakami i rozrywką dla najmłodszych.

Pobyt
21-27.12
Posiłki
Pełne wyżywienie
Animacje
Rodzinne Święta nad morzem

Świąteczny nastrój

Możemy już myśleć o Świętach Bożego Narodzenia! Czy możliwe jest upajenie się ich cudowną, rodzinną atmosferą bez uciążliwych zakupów w zatłoczonych centrach handlowych, domowych porządków czy długich godzin spędzonych w kuchni? Oczywiście tak! Serdecznie zapraszamy do spędzenia Świąt nad morzem – w Columbusie. Wówczas lista przedświątecznych zadań stanie się znacznie krótsza – ograniczy się do tego, aby zabrać ze sobą dobry nastrój :). My z największą przyjemnością zadbamy o całą resztę. Święty Mikołaj wręczy dzieciom prezenty, zaprosimy Państwa na nastrojową Wigilię przy świecach i dźwiękach kolęd… Świąteczny nastrój i prawdziwie rodzinne Boże Narodzenie o krok od pustej, malowniczej, bałtyckiej plaży – jest w Państwa zasięgu!
Rodzinne Święta nad morzem

Pierwsza gwiazdka

Gdy na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda, czyli o godzinie 16:30 zaprosimy Państwa na specjalną, uroczystą wieczerzę wigilijną, którą każda z rodzin celebrować będzie przy własnym, zarezerwowanym wyłącznie dla niej stole. Nie zabraknie dzielenia się opłatkiem, sianka pod obrusem, wolnego miejsca dla strudzonego wędrowca. Odstępstwem od tradycji będzie jedynie liczba dań – fantazja Szefa kuchni nie pozwoli mu zamknąć się w skromnej liczbie dwunastu :). Columbus pozostaje w świetnych relacjach z pewnym brzuchatym, ubranym na czerwono, brodatym jegomościem, który niezawodnie nas odwiedzi!
Rodzinne Święta nad morzem

Świąteczne animacje

Okres Świąt i późniejszy – aż do Nowego Roku – wypełni bogaty program zajęć animacyjnych. Przedpołudnia to szereg dziecięcych zajęć tematycznych – będziemy stroić choinkę, śpiewać kolędy, przygotowywać ozdoby choinkowe, sprawdzać jak Święta spędzają rybki i pingwiny, dekorować świąteczne pierniki, a w późniejszym, poświątecznym okresie również przygotowywać maski i stroje na dziecięcy bal sylwestrowy…
W I Dzień Świąt zaprosimy wszystkich Państwa na wspólne śpiewanie kolęd. Dzieci zaprosimy do wspólnej wyprawy na świąteczne podchody oraz do udziału w wirtualnym turnieju sportowym. Na wieczór zaplanowaliśmy świąteczne ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem. W II Dzień Świąt zapraszamy na kulig! Popołudnie to „Wigilijna opowieść” – spektakl Teatru lalek. Będziemy poszukiwać świątecznych skarbów, urządzimy Karaoke show, ulepimy bałwana, urządzimy bitwę na śnieżki i świąteczny turniej dzieci vs. rodzice…

Świąteczne pakiety nad morzem

Columbus zaprasza na specjalnych, promocyjnych warunkach. Zachowując maksymalną elastyczność zapraszamy w okresie od 21 do 27 grudnia. Pakiety, które proponujemy mają różną długość trwania – od 3 aż do 6 dób. Pozwala to przyjechać już przed Świętami tym z Państwa, którym uda się gorączkę świątecznych zakupów załatwić wcześniej, a także pozostać dłużej, aby po prostu odsapnąć, poleniuchować, celebrować dłużej te rodzinne Święta. Oczywiście zapraszamy również i na dłuższy zimowy wypoczynek w ramach pakietu Międzyświątecznego oraz spędzenie Sylwestra nad morzem.

 

Wcześniejszy przyjazd da szansę ochłonąć po gorączce przedświątecznych zakupów, złapać świątecznego ducha przed Wigilią. Dłuższy pobyt to odpoczynek wtedy, gdy inni wrócą już do zawodowych obowiązków… Pakiety obejmują wynajęcie apartamentu, studia lub suity, kolację w dniu przyjazdu, komplet trzech klasycznych posiłków każdego dnia oraz śniadanie ostatniego, a także uczestnictwo w bogatym programie zajęć i animacji. W podanych cenach pakietu zawarta jest już dopłata związana z Państwa udziałem w wigilijnej wieczerzy. Jej cena wynosi 189 zł dla osoby. W cenę Wigilii wliczone są prezenty dla dzieci wręczane przez najprawdziwszego Świętego Mikołaja.

Poza wyżej wspomnianymi animacjami świątecznymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • Klub Dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box + Kinect, automaty do gier czy stół do ping-ponga,
  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenami z tysiącami kulek,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kącik rysowniczy w sali klubowo-barowej.

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu dobrej jakości mebli, materiałów, wyposażenia.

Z największą przyjemnością będziemy gościli ulubione Państwa czworonogi. Opłata za ich pobyt to 69 zł za dobę, nie więcej jednak niż 299 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji.

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Sprawdź cenę

Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku,
prosimy o uzupełnienie poniższych pól.

Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku, prosimy o uzupełnienie poniższych pól:
Proszę wybrać najpierw planowaną datę przyjazdu, następnie datę wyjazdu.

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt.

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Data przyjazdu Data wyjazdu Ilość dób pobytu W Słonecznej Suicie W Apartamencie Columbus, Apartamencie Rzymskim, Rodzinnym Studiu Tarasowym lub Słonecznej Suicie Panoramie

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU