Promocyjne pakiety „Trzech Króli nad morzem” to idealny wybór dla miłośników wybrzeża. Zapraszamy wszyskich którzy pragną w ciszy i spokoju lub chcą się aktywnemu wypoczynkowi w ramach bogatego programu animacji lub po prostu słodko poleniuchować przedłużając noworoczny wypoczynek nad morzem…

Pobyt
1-7.01
Posiłki
Pełne wyżywienie
Animacje
Pakiet Trzech Króli nad morzem

Zimowy wypoczynek

Wszyscy lubimy odpoczywać! Przed nami pierwsza w 2024 roku możliwość spędzenia wypoczynku nad morzem - zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnej oferty pakietowej „Trzech Króli nad morzem”. Raz jeszcze kalendarz pozwala nam wyjechać w fajne miejsce, odpocząć od natłoku codziennych zajęć, spędzić czas z dziećmi, rodziną, książką, przy oglądaniu wybranych filmów… Oddać się aktywnemu wypoczynkowi w ramach bogatego programu animacji lub po prostu słodko poleniuchować przedłużając noworoczny wypoczynek nad morzem…
Gorąco zapraszamy do Columbusa położonego w Rowach. Już w minutę po przekroczeniu jego progów mogą Państwo spacerować po pięknej, pustej, zimowej plaży. Szumu fal nie zakłócą żadne dźwięki, a wysokie stężenie jodu w powietrzu sprawia, że początek stycznia to doskonały okres do nadmorskich wypadów z dziećmi. Columbus oferuje wyjątkową kombinację wysokiego standardu i niskich cen. Zapraszamy na super promocyjnych warunkach.

Pakiety „Trzech Króli nad morzem”

Przygotowaliśmy dla Państwa promocyjne pakiety „Trzech Króli nad morzem” o różnej długości – od 2 do 6 dób (noclegów), z których skorzystać można od 1 do 7 stycznia. Obejmują one wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis gastronomiczny (trzy klasyczne posiłki dziennie) oraz bogaty program zajęć animacyjnych dla dzieci. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za doposażenie pokoju w dziecięce gadżety.

 

Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. W pozostałe dni zapraszamy na trzy klasyczne posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest wcześniej niż obiad, bo już od godziny 12:00.

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób! W tym wyjątkowym okresie dzieci do lat 2 – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis! Pociechy od 2 do 15 lat zapraszamy natomiast na promocyjnych zasadach. Koszt ich wypoczynku zawarty jest w podanych łącznych cenach.

Przez cały okres objęty promocyjną ofertą pakietową, tj. od 1 do 7 stycznia, zapraszamy Państwa pociechy  do zabaw w Klubie Dziecięcym (w godzinach od 10:00 do 18:00 z dwugodzinną przerwą na drzemkę dla najmłodszych pomiędzy godzinami 13:00 a 15:00). Nasi animatorzy przygotują wiele dziecięcych atrakcji: zajęcia plastyczne, muzyczne, rekreacyjno-ruchowe, gry i konkursy.

Zapewniamy również na bogaty program zajęć animacyjnych obejmujący pomiędzy innymi:

  • Przedstawienie Teatru Lalek „Frajda”
  • Wspólne pieczenie ciasteczek z szefem kuchni
  • Turniej „Just Dance”
  • Królewski Bal dla dzieci
  • Rodzinne karaoke
  • Rodzinne ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzanym winem

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Uprzejmie informujemy, że mogą Państwo zabrać Państwa czworonożnych przyjaciół – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie jedynie 69 zł za dobę – nie więcej jednak niż 299 zł za cały wyjazd. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc…

Dysponujemy również dwoma nietypowymi, trzypokojowymi propozycjami. Cena w Rodzinnym Studio Tarasowym (z dwiema sypialniami) jest o 69 zł za dobę (łącznie, a nie dla osoby) wyższa niż w Rodzinnym Studio Tarasowym. Analogicznie w Apartamencie Grandee cena wzrasta o 129 zł za dobę w stosunku do ceny w Apartamencie Columbus.

Sprawdź cenę

Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku,
prosimy o uzupełnienie poniższych pól.

Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku, prosimy o uzupełnienie poniższych pól:
Proszę wybrać najpierw planowaną datę przyjazdu, następnie datę wyjazdu.

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Data przyjazdu Data wyjazdu Ilość dób pobytu W Słonecznej Suicie W Apartamencie Columbus, Apartamencie Rzymskim, Rodzinnym Studiu Tarasowym lub Słonecznej Suicie Panoramie

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU