W Columbusie jak zawsze wyjątkowo – non-stop, dwadzieścia cztery godziny na dobę – zapraszamy (wyłącznie) naszych gości do Columbusowego baru i sali klubowo-barowej.

Bar dla dorosłych

Jest to idealne miejsce do relaksu i spotkań z najbliższymi – czy to przy porannej kawie, ulubionej lekturze, czy podczas niekończących się rozmów w gronie rodziny lub przyjaciół przy wieczornej lampce wina w spokojnej atmosferze, skąpanej w blasku świec.

Szeroki wybór napojów gorących i zimnych, wyśmienitych win, czy klasycznych drinków zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Szczególnie polecamy naszą specjalność – Columbus Cafe – cieszącą się nieustannie rosnącą rzeszą fanów. Jest to wyborna kawa, delikatnie tylko przełamana sekretnym dodatkiem o oryginalnym, nieco ,,wzmocnionym” smaku i niezapomnianym aromacie, a jej receptura owiana jest tajemnicą, którą nie zamierzamy się dzielić :). Amatorów mocniejszych trunków serdecznie zapraszamy do skosztowania – między innymi – szerokiego wyboru gatunków Whisky, Cognacu – które na pewno umilą każdy wieczór.

Bar dla dzieci

Oczywiście nie zapominamy również o tych najmłodszych z gości – w barze czeka na nich paleta kolorowych i słodkich baby drinków, owocowych deserów lodowych, popcorn ‘u i wielu innych smakołyków, którym ciężko jest się oprzeć :).

W sali znajduje się projektor multimedialny, za dnia wyświetlający bajki dla dzieci, a w godzinach popołudniowych przygrywający stonowaną, przyjemną muzykę w tle. Wieczorami natomiast często przeobraża się w Columbusowe kino, oferujące ciekawe propozycje filmowe dla amatorów kinematografii, bądź najważniejsze rozgrywki sportowe na dużym ekranie.

Jest to również miejsce, w którym organizowane są kameralne spotkania firmowe i przeróżne imprezy okolicznościowe, jako dodatek do głównej sali restauracyjnej.

Sala klubowo-barowa naszym gościom oferuje wszystko, co najlepsze, aby w móc pełni doświadczyć klimatu nadmorskich, rodzinnych wakacji w Rowach :).

Opinie naszych Gości

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU