Najlepsze miejsce na rodzinne, nadmorskie wakacje

Ideą Columbusa jest zapewnienie komfortowych warunków wypoczynku rodzinom z dziećmi. Troska o potrzeby maluchów znajduje swoje odzwierciedlenie w każdym elemencie naszej oferty.

Przy samej plaży

Ogromną zaletą Columbusa jest lokalizacja – znajdujemy się 70 metrów od pięknej, piaszczystej plaży, na którą wchodzi się praktycznie z poziomu wydmy. Dzięki temu pomysł plażowania, budowania zamków z piasku, morskiej kąpieli, czy spaceru brzegiem Bałtyku mogą Państwo zrealizować dosłownie w minutę. Podobnie rzecz ma się, gdyby w pokoju pozostał krem do opalania czy ulubiona łopatka – powrót po nie zajmie moment i nie będzie wymagać organizacji dalekiej wyprawy 🙂.

Bliskość morza sprawia również, iż z dobroczynnego wpływu jodu Państwa pociechy korzystać mogą nie tylko na plaży, ale i na naszym terenie – hasając po placu zabaw, grając w piłkę, korzystając z całej masy animacji dziecięcych, bawiąc się w piaskownicy czy małpim gaju…

Bezpieczny teren

Columbus dba o kameralność i bezpieczeństwo dzieci. Osoby, które nie goszcząc u nas zapytują o możliwość skorzystania z restauracji, kawiarni czy placu zabaw prosimy o zrozumienie – całość naszej oferty rezerwujemy dla rodzin, które powierzyły nam odpowiedzialność za ich rodzinne wakacje.

Teren Columbusa jest w całości ogrodzony, a furtki zabezpieczone są zamkami magnetycznymi szyfrowymi. Pozwala to maluchom na swobodne bieganie w towarzystwie nowo poznanych kolegów i koleżanek – niekoniecznie pod okiem rodziców. Zabawki czy ubrania pozostawione na placu zabaw – zawsze są bezpieczne.

Columbus Team

Jeżeli tylko zdecydują się Państwo powierzyć nam odpowiedzialność za Państwa rodzinne, nadmorskie wakacje – obiecujemy, że cały Columbus Team roztoczy nad Państwem troskliwą opiekę.

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, pochylimy się nad Państwa życzeniami (choćby i nietypowymi). Uśmiech i życzliwość – to nas nigdy nie opuszcza!

Mali goście – wbrew pozorom – potrzebują więcej przestrzeni aniżeli dorośli. Dlatego też przygotowaliśmy przestronne apartamenty, studia i suity. Dzieci znajdą w nich dużo miejsca do zabawy, Państwo – na bagaże, ubrania… Większość naszych propozycji stawia do Państwa dyspozycji dwa, a niektóre nawet trzy pokoje, dzięki czemu komfortową propozycję znajdą u nas również liczniejsze rodziny. Posiadanie osobnej sypialni pozwoli z kolei ułożyć dzieci do snu i jednocześnie miło spędzić wieczór w drugim pokoju.

Mając na względzie naszych najmłodszych gości możemy – nieodpłatnie – wyposażyć Państwa apartament w akcesoria niezbędne podczas wakacji z dziećmi. Dysponujemy:

  • łóżeczkami i wanienkami dziecięcymi,
  • suszarkami do bielizny,
  • podgrzewaczami do butelek,
  • fotelikami do karmienia,
  • nocnikami i nakładkami ułatwiającymi dzieciom korzystanie z toalety,
  • przewijakami,
  • plastikowymi stopniami, by dzieci mogły samodzielnie dosięgnąć do umywalki,
  • zabezpieczeniami gniazdek elektrycznych.

Restauracja i sala klubowo-barowa

W restauracji znajdą Państwo foteliki do karmienia, plastikowe talerzyki, miseczki i kubki dla najmłodszych i stosowne sztućce. Bez kłopotu przyniesiemy Państwu jednorazowy śliniak. W sali klubowo-barowej zorganizowaliśmy kąciki rysownicze i tam też wyświetlamy bajki na wielkim ekranie, aby umilić czas dzieciom, które posiłek zakończą szybciej.

O maluchach pamięta Szef kuchni – ich potrzeby i upodobania uwzględnia on komponując menu. Na naszych bogatych bufetach (zapraszamy na trzy posiłki dziennie) znajdą Państwo nie tylko propozycje dla dorosłych, ale i dania dla młodszego pokolenia.

Dodatkowo – od godziny 12:00 – zapraszamy na autorski pomysł Szefa kuchni – to Zupa Malucha. Przyrządzona jest ona z gotowanych, miksowanych warzyw (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa).

Dzieci są mile widzianymi gośćmi również w Sali klubowo-barowej, gdzie znajdą specjalną, dedykowaną im kartę. Zawiera ona szeroki wybór baby-drinków, desery lodowe, gorącą czekoladę czy popcorn.

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idącą pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Jesteśmy gotowi zabrać wózek czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci w każdym wieku. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Mamy nadzieję, że Państwa pociechy spędzą wakacje w dobrej formie, przygotowani jesteśmy jednak i na sytuacje, gdyby pojawiły się kłopoty natury zdrowotnej. W recepcyjnej apteczce znajdą Państwo wszystkie podstawowe leki i suplementy diety, kolorowe plasterki, środki odkażające.
Bez kłopotu skierujemy Państwa do pobliskiej przychodni dziecięcej, możemy również – na Państwa życzenie – zaprosić lekarza.

Dzieci mają duże potrzeby w zakresie garderoby. Z tego też względu stawiamy do Państwa dyspozycji samoobsługową pralnię z dużą pralką i suszarką.

Rodzinne wakacje zakończą się sukcesem, bowiem Państwa pociechom zapewniamy całą masę animacji i atrakcji dodatkowych. Znajdą Państwo osobną, poświęconą temu stronę – wakacje z animacjami i atrakcjami dla dzieci.

Opinie naszych Gości

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU