Codziennie przygotowujemy szeroki wybór starannie dobranych,
świeżych i smacznych dań.

Szeroki wybór dań

Jak na nadmorską knajpkę przystało, codziennie znajdą Państwo w Columbusie również rybne propozycje. Wszystkie posiłki mają formę bogatych, różnorodnych, szwedzkich bufetów, co sprawi, że nawet największy łakomczuch wyjdzie syty. Soki, wodę i herbaty (czarną i smakowe) podajemy do wszystkich posiłków, kawę (z ekspresu ciśnieniowego) również do śniadania i obiadu. Na śniadaniu znajdą Państwo także mleko, kakao. Napoje te nie są dodatkowo płatne.

Dla dzieci

W restauracji znajdą Państwo foteliki do karmienia, plastikowe talerzyki, miseczki i kubki dla najmłodszych i stosowne sztućce. Bez kłopotu przyniesiemy Państwu jednorazowy śliniak.

W Sali klubowo-barowej zorganizowaliśmy kąciki rysownicze i tam też wyświetlamy bajki na wielkim ekranie, aby umilić czas dzieciom, które posiłek zakończą szybciej.

Dodatkowo – od godziny 12:00 – zapraszamy na autorski pomysł Szefa kuchni – to Zupa Malucha. Przyrządzona jest ona z gotowanych, miksowanych warzyw (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa).

Dzieci są mile widzianymi gośćmi również w Sali klubowo-barowej, gdzie znajdą specjalną, dedykowaną im kartę. Zawiera ona szeroki wybór baby-drinków, desery lodowe, gorącą czekoladę czy popcorn.

Galeria zdjęć rastauracji

Godziny serwowania posiłków

Sezon wakacyjny

Śniadanie od 8:00 do 10:30
Obiad od godziny 13:00 do 15:00
Kolacja od 17:30 do 20:00

Serwis restauracyjny, zróżnicowanie i jakość przyrządzenia poszczególnych dań – to nasza bardzo mocna strona. Na śniadanie (ze świeżo na miejscu pieczonymi bułeczkami, bogatym bufetem oraz przyrządzanymi na Państwa oczach apetycznymi naleśnikami, omletami i jajkami sadzonymi) zapraszamy do godziny 10:30. Soki, wodę i herbatę (czarną i smakowe), kawę (z ekspresu ciśnieniowego) podajemy do wszystkich posiłków. Na śniadaniu znajdą Państwo także mleko oraz kakao. Napoje te nie są dodatkowo płatne.

Na obiad (smaczny, obfity, zawsze z deserem, przyrządzony przez świetnego szefa kuchni), zapraszamy od 13:00 do 15:00. O 17:30 w wakacje lub od 18:00 poza wakacjami zapraszamy na kolację. Podczas ostatniego posiłku serwujemy zupy oraz i dziecięce smakołyki: racuszki, pierożki, makaron z truskawkami czy twarożkiem, naleśniki, ryż z jabłkami, kotleciki, klopsiki czy pulpeciki, domowej roboty knedle, frytki czy nawet hamburgery lub hot-dogi (tutaj prosimy o przymknięcie oka na kwestie dietetyczne – w końcu wakacje są raz w roku) – wszystko ku pokrzepieniu młodych, dziecięcych organizmów. Oczywiście propozycje przygotowywane dla dzieci są dostępne i dla dorosłych. Prócz tego – z myślą o dorosłych proponujemy codziennie inne przysmaki: panini, quesadilla’s, bufety włoskich past (z różnymi sosami), sałatki etc. etc.

Sezon rekreacyjny

Śniadanie od 8:00 do 10:30
Obiad od 13:00 do 15:00
Kolacja od 18:00 do 20:00

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest – niezależnie od sezonu – już od godziny 12:00.

Większość naszych gości decyduje się na spędzenie wakacji z wyżywieniem – korzystając z kompletu posiłków w naszej restauracji. Oczywiście nie jest to obligatoryjne. Mogą Państwo również rozpocząć dzień świetnym śniadaniem, a później zwiedzać okolicę, szukając lokalnych smaków…

Opinie naszych Gości

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU