Codziennie przygotowujemy szeroki wybór starannie dobranych,
świeżych i smacznych dań.

Szeroki wybór dań

Jak na nadmorską knajpkę przystało, codziennie znajdą Państwo w Columbusie również rybne propozycje. Wszystkie posiłki mają formę bogatych, różnorodnych, szwedzkich bufetów, co sprawi, że nawet największy łakomczuch wyjdzie syty. Soki, wodę i herbaty (czarną i smakowe) podajemy do wszystkich posiłków, kawę (z ekspresu ciśnieniowego) również do śniadania i obiadu. Na śniadaniu znajdą Państwo także mleko, kakao. Napoje te nie są dodatkowo płatne.

Dla dzieci

W restauracji znajdą Państwo foteliki do karmienia, plastikowe talerzyki, miseczki i kubki dla najmłodszych i stosowne sztućce. Bez kłopotu przyniesiemy Państwu jednorazowy śliniak.

W Sali klubowo-barowej zorganizowaliśmy kąciki rysownicze i tam też wyświetlamy bajki na wielkim ekranie, aby umilić czas dzieciom, które posiłek zakończą szybciej.

Dodatkowo – od godziny 12:00 – zapraszamy na autorski pomysł Szefa kuchni – to Zupa Malucha. Przyrządzona jest ona z gotowanych, miksowanych warzyw (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa).

Dzieci są mile widzianymi gośćmi również w Sali klubowo-barowej, gdzie znajdą specjalną, dedykowaną im kartę. Zawiera ona szeroki wybór baby-drinków, desery lodowe, gorącą czekoladę czy pop-corn.

Galeria zdjęć rastauracji

Godziny serwowania posiłków

Sezon wakacyjny

Śniadanie od 8:00 do 10:30
Obiad od godziny 13:00 do 15:00
Kolacja od 17:30 do 20:00

Od 13:00 do 15:00 zapraszamy na Obiad. Dla dzieci jest to zupa i drobne dziecięce smakołyki – takie specjalnie wycelowane w dziecięce gusta – racuszki, pierożki, makaron z truskawkami czy twarożkiem, naleśniki, ryż z jabłkami, kotleciki, klopsiki czy pulpeciki, domowej roboty knedle czasami frytki czy nawet burgery lub hot-dogi (tutaj prosimy o przymknięcie oka na kwestie dietetyczne – w końcu wakacje są raz w roku) – wszystko ku pokrzepieniu młodych dziecięcych organizmów. Oczywiście wszystkie propozycje przygotowywane dla dzieci są dostępne i dla dorosłych. Prócz tego – z myślą o dorosłych proponujemy panini, quesadilla’s, alternatywnie bufet włoskich past (z różnymi sosami), sałatki etc.

Sezon rekreacyjny

Śniadanie od 8:00 do 10:30
Obiad od 13:00 do 15:00
Kolacja od 18:00 do 20:00

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych Columbusowy Szef Kuchni codziennie zaprasza na swój autorski pomysł. Zupa Malucha to specjalnie miksowane warzywa (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa). Zupa Malucha dostępna jest – niezależnie od sezonu – już od godziny 12:00.

Większość naszych gości decyduje się na spędzenie wakacji z wyżywieniem – korzystając z kompletu posiłków w naszej restauracji. Oczywiście nie jest to obligatoryjne. Mogą Państwo również rozpocząć dzień świetnym śniadaniem, a później zwiedzać okolicę, szukając lokalnych smaków…

Opinie naszych Gości

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU