Ideą Columbusa jest zapewnienie komfortowych warunków wypoczynku rodzinom z dziećmi. Troska o potrzeby maluchów znajduje swoje odzwierciedlenie w każdym elemencie naszej oferty.

Wybierz pobyt w Columbusie!

Columbus położony jest w Rowach – najmniejszym porcie na Wybrzeżu, bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą, bałtycką plażę, pośród wiecznie zielonego, sosnowego lasu – to oaza ciszy i spokoju. Naszą ofertę polecamy głównie rodzinom. Przygotowujemy ją z myślą o tym, aby zapewnić niezapomniane, pełne atrakcji wakacje z dziećmi. Znajdą one u nas: duży plac zabaw, Klub Dziecięcy, pole do Mini Golfa, kompleks nowoczesnych boisk sportowych, bogaty program animacji i wiele innych atrakcji.

70 metrów do plaży
Animacje dla dzieci
Hotel przyjazny dzieciom
SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU

Animacje dla dzieci

Columbus dba o kameralność i bezpieczeństwo dzieci. Osoby, które nie goszcząc u nas zapytują o możliwość skorzystania z restauracji, kawiarni czy placu zabaw prosimy o zrozumienie – całość naszej oferty rezerwujemy dla rodzin, które powierzyły nam odpowiedzialność za ich rodzinne wakacje. Teren Columbusa jest w całości ogrodzony, a furtki zabezpieczone są zamkami magnetycznymi szyfrowymi. Pozwala to maluchom na swobodne bieganie w towarzystwie nowo poznanych kolegów i koleżanek – niekoniecznie pod okiem rodziców. Zabawki czy ciuszki pozostawione na placu zabaw – zawsze są bezpieczne.
RESTAURACJA

Zaspokoimy nawet najwybredniejsze gusta

Codziennie przygotowujemy szeroki wybór starannie dobranych, świeżych i smacznych dań. Gwarancją jakości jest nasz szef kuchni oraz wspierający go kucharze, którzy fachu uczyli się w najlepszych hotelach i restauracjach.

Hotel dla dzieci

Mali goście – wbrew pozorom – potrzebują więcej przestrzeni aniżeli dorośli. Dlatego też przygotowaliśmy przestronne apartamenty, studia i suity. Dzieci znajdą w nich dużo miejsca do zabawy, Państwo – na bagaże, ciuchy… Większość naszych propozycji stawia do Państwa dyspozycji dwa, a niektóre nawet trzy pokoje, dzięki czemu komfortową propozycję znajdą u nas również liczniejsze rodziny. Posiadanie osobnej sypialni pozwoli z kolei ułożyć dzieci do snu i jednocześnie miło spędzić wieczór w drugim pokoju.
Mając na względzie naszych najmłodszych gości możemy – nieodpłatnie – wyposażyć Państwa apartament w akcesoria niezbędne podczas wakacji z dziećmi.

Dysponujemy:

  • łóżeczkami i wanienkami dziecięcymi,
  • suszarkami do bielizny,
  • podgrzewaczami do butelek,
  • fotelikami do karmienia,
  • nocnikami i nakładkami na toaletę,
  • przewijakami,
  • plastikowymi stopniami,
  • zabezpieczeniami gniazdek elektrycznych.

W restauracji znajdą Państwo foteliki do karmienia, plastikowe talerzyki, miseczki i kubki dla najmłodszych i stosowne sztućce. Bez kłopotu przyniesiemy Państwu jednorazowy śliniak.

Tuż obok restauracji, w Sali klubowo-barowej zorganizowaliśmy kącik rysowniczy, a na wielkim ekranie wyświetlamy bajki, aby umilić czas dzieciom, które posiłek zakończą szybciej.

O maluchach pamięta Szef kuchni – ich potrzeby i upodobania uwzględnia on komponując menu. Na naszych bogatych bufetach (zapraszamy na trzy posiłki dziennie) znajdą Państwo nie tylko propozycje dla dorosłych, ale i dania dla młodszego pokolenia.

Dodatkowo – od godziny 12:00 – zapraszamy na autorski pomysł Szefa kuchni – to Zupa Malucha. Przyrządzona jest ona z gotowanych, miksowanych warzyw (na życzenie z dodatkiem delikatnego mięsa).

Dzieci są mile widzianymi gośćmi również w Sali klubowo-barowej, gdzie znajdą specjalną, dedykowaną im kartę. Zawiera ona szeroki wybór baby-drinków, desery lodowe, gorącą czekoladę czy pop-corn.

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idącą pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Jesteśmy gotowi zabrać wózek czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci w każdym wieku. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Mamy nadzieję, że Państwa pociechy spędzą wakacje w dobrej formie, przygotowani jesteśmy jednak i na sytuacje, gdyby pojawiły się kłopoty natury zdrowotnej. W recepcyjnej apteczce znajdą Państwo wszystkie podstawowe leki i suplementy diety, kolorowe plasterki, środki odkażające.

Bez kłopotu skierujemy Państwa do pobliskiej przychodni dziecięcej, możemy również – na Państwa życzenie – zaprosić lekarza.

Dzieci mają duże potrzeby w zakresie garderoby. Z tego też względu stawiamy do Państwa dyspozycji samoobsługową pralnię z dużą pralką i suszarką.

Jeżeli tylko zdecydują się Państwo powierzyć nam odpowiedzialność za Państwa rodzinne, nadmorskie wakacje – obiecujemy, że cały Columbus Team roztoczy nad Państwem troskliwą opiekę. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, pochylimy się nad Państwa życzeniami (choćby i nietypowymi). Uśmiech i życzliwość – to nas nigdy nie opuszcza!

Nasze oferty specjalne

Opinie naszych Gości

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU