Wielkanoc to czas tradycyjnie spędzany w gronie najbliższych. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocyjną ofertę „Wielkanoc nad morzem”. Cały świąteczny okres wypełnią zajęcia animacyjne – trwające od rana do wieczora.

Pobyt
3.04.-6.04.2026
Posiłki
Pełne wyżywienie
Animacje
Wielkanoc nad morzem

Święta w Columbusie

Wielkanoc to czas tradycyjnie spędzany w gronie najbliższych. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocyjną ofertę „Wielkanoc nad morzem”. Cały świąteczny okres wypełnią zajęcia animacyjne – trwające od rana do wieczora.
W pakiecie:
- Pobyt w komfortowych apartamentach,
- Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja),
- Uroczyste śniadanie wielkanocne z Zajączkowymi upominkami dla dzieci,
- Pakiet animacji i atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji.

Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking oraz leżaki i parawany plażowe.
Animacje dla dzieci

Świąteczne animacje

Cały świąteczny okres wypełnią zajęcia animacyjne – trwające od rana do wieczora. Prosimy o zarezerwowanie czasu na przebojowe punkty!
- Sobotnie przedpołudnie spędzimy na wspólnym malowaniu pisanek. Uciechy będzie wiele, a i efekty imponujące. W miejscowym kameralnym kościółku można poświęcić pokarmy. Przygotujemy dla Państwa stosowne koszyczki i ich zawartość. Pozostałą część dnia wypełnią dalsze zabawy w Klubie Dziecięcym.
W sobotę także wizyta wyjątkowych gości.....Owce Tosia i Amy w programie "Po nitce do kłębka" - obróbka wełny od strzyżenia do przędzenia.
- Niedzielny poranek to uroczyste świąteczne śniadanie z zajączkowymi prezentami, później dzieci własnoręcznie przygotowywać będą pamiątki znad morza. Następnie zapraszamy na świąteczny obiad. Gwoździem popołudniowego programu będzie natomiast szalony bal „Muzyczne zabawy z jajem” oraz wielkanocna, świąteczna kolacja zwieńczona ogniskowym pieczeniem kiełbasek przy kufelku piwa czy grzanym winie.
- W poniedziałek tradycyjny śmigus-dyngus. W okresie świątecznym zaprosimy Państwa również na wielki, rodzinny turniej Mini Golfa.

Pakiety na Wielkanoc

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocyjną ofertę „Wielkanoc nad morzem”. Są to pakiety wielkanocne w terminie od 3 kwietnia do 6 kwietnia o długości min 3 dni. W cenie pakietów oferujemy wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis restauracyjny (trzy klasyczne posiłki dziennie) uwzględniający specyfikę wielkanocnej kuchni oraz pakiet animacji i atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji. Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu.

 

Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób: pociechy w wieku do 2 lat  –  naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

 

Poza wyżej wspomnianymi animacjami świątecznymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenem z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysowniczy w sali klubowo-barowej.

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia

Naszym miłym Gościom oferujemy bezpłatny odbiór z dworca kolejowego bądź autobusowego naszym Columbusowym busem, maksymalnie 6 osób. Możliwość przewozu wózków, rowerów oraz foteliki samochodowe dla dzieci w każdym wieku.
Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszego transferu, to prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją. Informujemy również, iż taki transfer może być niedostępny, jeżeli w tym samym dniu mamy już zarezerwowany przewóz innych gości.
W razie potrzeby służymy pomocą w zorganizowaniu takiego transferu z zaprzyjaźnioną taksówką*
Chętnie odbierzemy bagaże przesłane kurierem, a po zakończonym pobycie odeślemy je z powrotem.

— Odległość z dworca PKP Słupsk lub Ustka do naszego obiektu Columbus Rowy wynosi ok. 25 km.

* usługa dodatkowo płatna u kierowcy.

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wakacjami wyniesie 50 zł (pies do 7 kg), 80 zł (pies powyżej 7 kg) za dobę. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień itp. Rowy to jedna z nielicznych nadmorskich miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU