Mamy olbrzymi zaszczyt zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Wielkiej Nocy nad morzem, w Rowach – kameralnej wczasowej miejscowości – bezpośrednio przy wejściu na piaszczystą plażę, w pięknym, sosnowym, wydmowym lesie, w oazie ciszy i spokoju.

Pobyt
28.03 - 2.04
Posiłki
Pełne wyżywienie
Animacje
Wielkanoc nad morzem

Święta w Columbusie

Wielkanoc to czas tradycyjnie spędzany w gronie najbliższych, coraz częściej poza domem, w atrakcyjnym miejscu, gdzie miast poświęcania się mnóstwu przedświątecznych przygotowań możemy skupić się na rodzinnym, błogim wypoczynku. Przepiękne wiosenne plaże, puste i malownicze – oczekują na Państwa! Wokół już pachnie wiosną. Roztaczają się piękne, nieśmiałe, wiosenne kolory właśnie obudzonej do życia przyrody.
Animacje dla dzieci

Świąteczne animacje

Cały świąteczny okres wypełnią zajęcia animacyjne – trwające od rana do wieczora. Prosimy o zarezerwowanie czasu na przebojowe punkty! Sobotnie przedpołudnie spędzimy na wspólnym malowaniu pisanek. Uciechy będzie wiele, a i efekty imponujące. W miejscowym kameralnym kościółku można poświęcić pokarmy. Przygotujemy dla Państwa stosowne koszyczki i ich zawartość. Pozostałą część dnia wypełnią dalsze zabawy w Klubie Dziecięcym oraz warsztaty pszczelarskie z niespodzianką.
Niedzielny poranek to uroczyste świąteczne śniadanie z zajączkowymi prezentami, później dzieci własnoręcznie przygotowywać będą pamiątki znad morza. Następnie zapraszamy na świąteczny obiad. Gwoździem popołudniowego programu będzie natomiast szalony bal „Muzyczne zabawy z jajem” oraz wielkanocna, świąteczna kolacja zwieńczona ogniskowym pieczeniem kiełbasek przy kufelku piwa czy grzanym winie. W poniedziałek tradycyjny śmigus-dyngus. W okresie świątecznym zaprosimy Państwa również na wielki, rodzinny turniej Mini Golfa oraz przejażdżki konne...
Pragnąc uprzyjemnić Państwu czas spędzany na świeżym powietrzu nieodpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy: rakiety, piłki, kijki do Nordic Walking oraz leżaki i parawany plażowe.

Pakiety na Wielkanoc

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocyjną ofertę „Wielkanoc nad morzem”. Są to pakiety wielkanocne o długości od trzech do pięciu dób, z których skorzystać można od Wielkiego Czwartku bądź Piątku (od 28 albo od 29 marca) do Poniedziałku Wielkanocnego albo do poświątecznego wtorku (do 1 kwietnia albo do 2 kwietnia). W cenie pakietów oferujemy wynajęcie komfortowego apartamentu, studia lub suity, znakomity serwis restauracyjny (trzy klasyczne posiłki dziennie) uwzględniający specyfikę wielkanocnej kuchni oraz pakiet animacji i atrakcji dla dzieci i dorosłych z akcentami świątecznych tradycji.

Pakiety rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu. Tych z Państwa, którzy skorzystają z wielkanocnych pakietów uprzejmie informujemy, że w ostatnim dniu pobytu doba hotelowa zostanie wyjątkowo wydłużona do godziny 15:00. Pozwoli to oddać się dłużej świątecznym uciechom, pełniej wykorzystać świąteczny czas, oraz spokojnie zaplanować powrót do domu.

 

Łączne ceny pakietów „Wielkanoc nad morzem” znajdą Państwo poniżej. Dotyczą one całego wyjazdu. W ich cenie zawarte są już posiłki (włącznie z uroczystym śniadaniem wielkanocnym z zajączkowymi upominkami dla dzieci) oraz bogaty program wielkanocnych animacji. Nie zostaną Państwo również zaskoczeni dodatkowymi opłatami – za parking, internet, klimatycznymi, czy też za uzupełnienie wyposażenia pokoju w dziecięce gadżety (łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, etc.).

W Columbusie dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób – odpłatność za pobyt pociech w wieku od 2 do 7 roku życia wynosi 109 zł za dobę, w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat jest to 139 zł (z kompletem posiłków) – wspomniana kwota została już wliczona w łączny koszt Państwa świątecznego wypoczynku. Dzieci młodsze niż 2 lata – naszych honorowych gości – zapraszamy gratis!

Mamy również specjalną ofertę dla bliskich osób, które odwiedzą Państwa w trakcie Wielkanocy w Columbusie w ramach pakietów promocyjnych. Otóż zapłacą one 299 zł za dobę pobytu. Cena ta zawiera już komplet posiłków dla nich.

Poza wyżej wspomnianymi animacjami świątecznymi, nasi najmłodsi goście mogą liczyć na:

  • bezpieczny, dwustrefowy plac zabaw,
  • „małpi gaj” – osłonięty na wypadek gorszej pogody świat szaleństw z tajemnymi przejściami, zjeżdżalnią i basenem z tysiącami kulek,
  • klub dziecięcy (czyli specjalną salę zabaw), wyposażony w mnóstwo zabawek, dmuchany zamek, materace, tablice, gry planszowe, kącik plastyczny, dziecięce instrumenty muzyczne, ale też i konsolę X-Box + Kinect czy stół do ping-ponga,
  • pole do Mini Golfa,
  • nowoczesne, bezpieczne boiska – do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i badmintona,
  • duży batut,
  • ściankę do tenisa,
  • kąciki rysowniczy w sali klubowo-barowej.

Do Państwa dyspozycji stawiamy komfortowe apartamenty, studia i suity. Każdy z nich oferuje przestrzeń, łazienkę, lodówkę, co najmniej jeden min. 32 calowy telewizor LCD, szafę, ławę, biurko-toaletkę, bezprzewodowy dostęp do internetu, telefon. Pokoje zaaranżowane są w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, przy zastosowaniu najwyższej jakości mebli, materiałów, wyposażenia

Jeżeli wybiorą Państwo alternatywne możliwości dojazdu – zdecydują się na podróż samolotem, pociągiem czy autobusem – służymy najdalej idąca pomocą przy pokonaniu ostatniego etapu podróży z lotniska czy dworca. Nieodpłatnie odbierzemy Państwa z dworca kolejowego czy autobusowego w Rowach, Słupsku czy Ustce. Podejmiemy się odpowiedzialnego zadania – transferu Państwa z, lub na lotnisko. Jesteśmy gotowi zabrać wózek, czy rower. Dysponujemy fotelikami dla dzieci. Bez kłopotu odbierzemy bagaże wysłane kurierem czy pocztą, zaopiekujemy się nimi, a po Państwa wyjeździe oczywiście odeślemy.

Uprzejmie informujemy, że serdecznie zapraszamy Państwa wraz z czworonożnymi przyjaciółmi – koszt związany z ich wyjazdem wyniesie 79 zł za dobę, nie więcej jednak niż 299 zł za cały pobyt. Zamiar przyjazdu z psem lub kotem uprzejmie prosimy zgłosić na etapie rezerwacji. Prosimy o zabranie stosownych dokumentów typu książeczka szczepień etc. etc… Rowy to jedna z nielicznych wczasowych miejscowości, gdzie jest wyznaczona specjalna plaża dla psów.

Jeżeli mają Państwo oczekiwania lub potrzeby przekraczające zakres tej oferty – zawsze możemy zaproponować coś indywidualnego, dostosowanego do Państwa oczekiwań w oparciu o klasyczny cennik.

Ofertą pakietową „Wielkanoc nad morzem” nie jest objęty Apartament Grandee oraz Rodzinne Studio Tarasowe z dwiema sypialniami. W tym przypadku zastosowanie będzie miał nasz klasyczny cennik.

Sprawdź cenę

Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku,
prosimy o uzupełnienie poniższych pól.

Jeśli Chcą Państwo poznać całkowity koszt wypoczynku, prosimy o uzupełnienie poniższych pól:
Proszę wybrać najpierw planowaną datę przyjazdu, następnie datę wyjazdu.

Proszę wybrać ilość osób dorosłych, następnie ilość dzieci i zwierząt

Całkowity koszt Państwa wypoczynku:
Data przyjazdu Data wyjazdu Ilość dób pobytu Słoneczna Suita Apartament Columbus, Apartament Rzymski, Rodzinne Studio Tarasowe, Słoneczna Suita Panorama

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

+48 (59) 814 19 99
info(at)columbus-rowy(dot)pl
+48 (59) 814 19 99 info(at)columbus-rowy(dot)pl
MENU